Zubný prášok – Žiarivý úsmev | Kvitok

Zubný prášok efektívne čistí vaše zuby a vďaka prírodným esenciálnym olejom osviežuje dych


  • Vypredané
7 €
Kategória: Prírodné zubné pasty
Obsah: 25 g
Položka bola vypredaná...
 

Zubný prášok s čiernym uhlím predstavuje alternatívu k prírodnej zubnej paste vo forme, ako ju bežne poznáte. Malé množstvo nanesiete na navlhčenú zubnú kefku a zuby si umývate klasickým spôsobom. Pri kontakte s vodou jemne pení, vďaka čomu sa jeho zložky vedia dostať aj na ťažko dostupné miesta v okolí zubov. Svojím zložením normalizuje pH v ústnej dutine a prispieva tak k zníženiu tvorby zubného kazu a zápalov, pôsobí preventívne proti vzniku zubného kameňa a napomáha odstraňovaniu škvŕn zo zubov. Ošetruje a chráni ďasná. Vhodný najmä pre citlivé zuby.

Váš dych prirodzene osviežia esenciálne oleje - mätový, šalviový a škoricový, ktoré majú zároveň antibakteriálne a protizápalové účinky. Najmä šalviový olej dokáže zmierňovať už prebiehajúce zápalové procesy v ústnej dutine. Kalciový prášok, bentonitový íl a aktívne čierne uhlie vyčistia zubnú sklovinu bez toho, aby ju poškrabali a osviežujú dych. 

Kalciový prášok má abrazívne účinky, vďaka čomu zabezpečuje odstránenie usadenín z povrchu zubnej skloviny. 

Bentonitový íl pôsobí detoxikačne, má vysoký obsah minerálnych látok a silné adsorpčné vlastnosti - viaže na seba nečistoty.

Aktívne čierne uhlie je hlavnou zložkou pre žiarivý chrup a dôkladné odstránenie nečistôt a zubného povlaku. Vďaka svojim vynikajúcim adsorpčným vlastnostiam na seba dokáže naviazať veľké množstvo nečistôt – je to silný detoxikátor už v malom množstve. 

Prášok z kurkumy podporuje čistenie a bielenie zubov, má antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky.

 

Obsah zložiek rastlinného pôvodu: 100%. Vegan.

Zloženie: Calcium Carbonate (kalciový prášok), Bentonite (bentonitový íl), Activated Charcoal (aktívne čierne uhlie), Curcuma Longa Root Powder (kurkuma), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleja), Salvia Officinalis Oil (šalvia lekárska - esenciálny olej), Mentha Piperita Oil (mäta pieporná - esenciálny olej), Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil (škorica - esenciálny olej), Limonene*, Geraniol*, Linalool*, Eugenol*. (*vyskytujúce sa prirodzene v siliciach)

 

Tip: Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: