BIO Brezová očistná kúra | Weleda

BIO brezová šťava napomáha organizmu pri vylučovaní škodlivých látok


  • Vypredané
12,90 €
Kategória: Weleda
Objem: 250 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vďaka pôsobeniu výťažku z šetrne nazbieraných brezových lístkov z ekologicky pestovaných stromov, možno pravidelné užívanie tejto šťavy prirovnať k oživujúcej zdravotnej kúre. Jeho výnimočnou a veľmi hodnotnou zložkou je extrakt z listov brezy previsnutej, ktorý obsahuje cenné účinné látky a oleje, ktoré podporujú vylučovanie škodlivín a uľahčujú detoxikáciu.

Tento ušľachtilo trpký, ale chutný nápoj napomáha očisťovaniu organizmu vyplavovaním najrôznejších usadenín z tela úplne prirodzenou cestou. Flavonoidy obsiahnuté v brezových listoch pôsobia mierne močopudne a podporujú tak očistnú kúru, ktorá sa v závere prejaví zdravou a oddýchnuto vyzerajúcou pleťou.

Odporúčané dávkovanie: dvakrát denne rozmiešajte 1 polievkovú lyžicu BIO Brezovej šťavy vo vode, ovocnej šťave alebo v čaji.

 

Weleda je certifikovaná prírodná kozmetika a obsahuje iba čisté prírodné suroviny, je nositeľom certifikátu Natrue - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a bio kozmetiky. Netestované na zvieratách, neobsahuje sulfáty, žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy, látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy ani živočíšne zložky.

 

Zloženie: Vodný výluh z listov brezy *, citrónová šťava **
(* Z ekologického zberu vo voľnej prírode, ** z biologicko-dynamického poľnohospodárstva)

Vegánsky produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: