Tip

Masážny valček Jadeit | Kvitok

  • 1 z 4

Prírodný masážny valček z minerálu jadeit pre zdravšiu, krajšiu a pevnejšiu pleť


  • Skladom
15,90 €
Kategória: Tipy na darčeky
 

Pleťový masážny valček je 100% bezpečná pomôcka pre profesionálne ošetrenie pleti v pohodlí domova. Vhodný je pre všetky typy pleti, pre mužov aj ženy. Ergonomická rukoväť zabezpečuje jednoduchú, pohodlnú a precíznu aplikáciu. Ošetrenie je bezbolestné. 

 

✓ Zlepšuje mikrocirkuláciu krvi v pokožke a uvoľňuje svaly
✓ Stimuluje lymfatický systém
✓ Podporuje redukciu opuchov a kruhov pod očami
✓ Zlepšuje prienik kozmetických produktov
✓ Stimuluje produkciu kolagénu, revitalizuje a spevňuje pokožku

Valček je tvorený precízne opracovaným minerálom Jadeit s dvoma hlavicami o rôznej veľkosti. Menšia hlavica je vhodná na ošetrenie okolia očí a oblasti pier, väčšia hlavica slúži na ošetrenie ostatných častí tváre, krku a dekoltu.

 

Každodenný stres dnešnej doby sa odráža aj na našej pokožke a svaly sú napäté. Kombináciou relaxačnej masáže a prírodnej sily minerálu Jadeit, vyťaženého z Myanmarských hôr, poskytnete nadštandardnú starostlivosť pre zdravšiu, krajšiu a pevnejšiu pleť. Minerál Jadeit je využívaný v tradičnej čínskej medicíne už po stáročia ako kameň harmónie, múdrosti, čistoty a vyrovnanosti. Má na starosti čistenie a detoxikáciu orgánov, upokojuje nervový systém. Valček s týmto minerálom môžete nabíjať na priamom slnku.

 

Použitie: Pred každou aplikáciou si dôkladne vyčistite pleť, naneste tonizačnú vodu a aplikujte produkt, ktorý chcete pomocou valčeka zapracovať do pleti (pleťové sérum, pleťový olej či pleťový krém).
Veľmi jemným tlakom rolujte valčekom s menšou hlavicou a premasírujte očné okolie a oblasť pier. Väčšou hlavicou ošetrite väčšie plochy pokožky, pričom začnite od dekoltu smerom hore na krk. Pokračujte na tvár. Pri masáži postupujte smerom hore a od stredu tváre do strán.
Valček môžete používať každý deň, kedykoľvek počas dňa, 5-10 minút denne. Ideálny čas na ošetrenie je večer pred spaním.

 

Tip: Nechajte valček pár minút v mrazničke a takto vychladený ho použite na masáž očného okolia pre výraznejšiu redukciu opuchov. valček je možné tiež nahriať fénom pre lepšie vstrebanie pleťových sér či krémov.

 

Po každej aplikácii valček umyte teplou vodou (ideálne tampónikom alebo uterákom namočeným vo vode, aby sa kovové časti vyhli priamemu kontaktu s vodou), osušte a uchovajte ho v obale mimo dosahu detí. Môžete dezinfikovať aj Dezinfekčným prípravkom.

 

Upozornenie: Po masáži sa môže objaviť začervenanie pokožky spôsobené jej prekrvením, ktoré po chvíli zmizne. Nepoužívajte na podráždenú pokožku, otvorené rany, bradavice.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.