Magnéziový olej v spreji | Saloos

  • 1 z 2

Horčíkový masážny olej na svaly a pri nedostatku horčíka (magnézia) v tele


  • Doručenie do 3 - 7 dní
8,40 €
Kategória: Telové krémy a oleje
Objem: 50 ml
 

Magnéziový olej je čistý prírodný produkt určený na priamu aplikáciu na pokožku tela, cez ktorú je nasmerovaný priamo do svalov a takmer okamžite sa absorbuje do tela. Má preto rýchly účinok proti únave a veľkému stresu, ktorý spôsobuje dýchavičnosť, búšenie srdca, brnenie až kŕče v končatinách a pre vylepšenie celkovej psychickej pohody

Magnéziový olej Saloos obsahuje magnézium, ktoré pocháza z európského morského dna Zechstein v oblasti Severného mora z hĺbky asi 1600 metrov, ktoré je 250 miliónov rokov staré. Napriek jeho oficiálnemu názvu sa nejedná olej ako taký, v zmysle ako ho poznáme. Tekutina predstavuje infúziu zlúčenín magnézia vo vode a má ľahkú, nemastnú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky. 

 

Minerál magnézium (=horčík) je pre naše zdravie veľmi dôležitý. Jeho správna a dostatočná hladina v tele pomáha pri viacerých bežných zdravotných ťažkostiach:
• upokojuje pri strese, dýchavičnosti a búšení srdca, ktoré sú spôsobené psychicky,
• zbavuje nepríjemných prejavov neurologickej poruchy tetánie,
• podporuje pokojný, hlboký spánok,
• má upokojujúce a uvoľňujúce účinky,
• zlepšuje kvalitu pokožky,
• pomáha pri vypadávaní vlasov, 
• výborný na masáž namáhaných svalov športovcov, zároveň zvyšuje úroveň výkonu.

"Osobne si myslím, že jednou z najdôležitejších funkcií magnézia sú jeho uvoľňujúce účinky a blahodárne pôsobenie na boľavé svaly,"  hovorí Jiří Harašta, zakladateľ spoločnosti Saloos.

 

Doplnkové prijímanie magnézia cez pokožku je viac efektívnejšie ako prostredníctvom výživových doplnkov. Aplikáciou spreja na pokožku sa nemôžete predávkovať, telo si ho vždy vezme toľko, koľko potrebuje a magnézium sa rýchlo dostane na potrebné miesta vo vašom tele.

 

Použitie: Nanášajte pomocou rozprašovača ráno a večer na vybrané časti tela cca 5 - 20 streknutí (podľa potreby). Ideálne na pokožku nôh a/alebo rúk. Zľahka vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať. Môžete používať aj ako masážny olej na namáhané časti tela alebo na uvoľňujúci kúpeľ. Magnéziový olej je vhodný aj v období tehotenstva a kojenia. Po jeho aplikácii sa môže objaviť veľmi jemné brnenie pokožky či jemné začervenanie, je iba prechodné, pokiaľ sa magnézium nevstrebe. Nepoužívajte v oblasti očí, na čerstvo oholenú či poranenú pokožku.

Upozornenie: Magnéziový sprej používajte výhradne na vonkajšiu aplikáciu na pokožku tela. Uchovávajte mimo dosah detí

 

Rastlinné séra a oleje značky Saloos majú vysokú kvalitu vďaka šetrnému spracovaniu, lisovaním za studena. Oleje a prírodné extrakty si tak uchovávajú všetky výživné látky a rovnako nimi dosiahnete vynikajúce terapeutické účinky. 

 

Zloženie: Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Suplhate, Calcium Chloride.

 

100% prírodný produkt, bez konzervačných a syntetických vonných látok.

Certifikovaný CPK. 

 

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
E Avatar autora | 18.8.2019
Kúpila som si tento olej skôr zo zvedavosti, neviem či úplne zabránil mojim nepravidelným nočným k´´rčom, na to ho používam asi pomerne krátko. Ale funguje výborne proti bolesti, bežne ma bolelo lýtko aj 3dni. Pri pravidelnom používaní spreju a aplikácii hneď po kŕči som ráno vstala a bolesť žiadna :) Takže ja ho hodnotím výborne a pokračujem v pravidelnom používaní.
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.