Lubrikačný gél proti zápalom a mykózam Bio Nude | Good Clean Love

Prirodzená hydratácia a zvlhčenie so zdravým, inovatívnym zložením


  • Na dotaz
19,90 €
Kategória: Intímna starostlivosť
Objem: 88,7 ml
Položka bola vypredaná...
 

Ultra jemný, prírodný lubrikačný gél proti zápalom hydratuje a imituje prirodzené zvlhčenie. Má inovatívne, patentované zloženie Bio-Match™, ktoré bolo navrhnuté pre to najcitlivejšie intímne prostredie. Má gélovú formulu s jemnou, hladkou a dlhotrvajúcou lubrikáciou. Neparfémovaný. 

 

Zakladateľka značky Good Clean Love ostala po vyskúšaní mnohých konvenčných lubrikačných gélov na trhu sklamaná zložením plným petrochemikálií, ktoré spôsobujú citlivým ženským aj mužským partiám podráždenie a vytvárajú tak problém s prirodzeným zvlhčením omnoho horší, než je. Rozhodla sa preto vziať riešenie do vlastných rúk a začala vyvíjať produkty s čistým, bezpečným a 100% prírodným zložením. 

Vznik lubrikačných gélov Good Clean Love bol pod dozorom nezávislého výskumu. Cieľom bolo vytvoriť lubrikačný gél, ktorý zložením imituje prirodzenú lubrikáciu tela a naviac dokáže navrátiť prirodzené pH intímnym ženským partiám. Vyrovnáva slané prostredie a obsahuje prospešnú kyselinu mliečnu. Rada žien netuší, že ich pH je vyššie, než by malo byť. Deje sa to v dôsledku rôznych baktérií, viróz alebo nesprávne zvolenou intímnou hygienou. Good Clean Love zároveň upozorňuje, že pokiaľ s používaním tohto gélu pociťujete určitý nekomfort, je to práve v dôsledku vyššieho pH. Toto podráždenie nie je zlé, ale používateľky aspoň zistia, že je potrebné prehodnotiť používanú intímnu hygienu. Lubrikačný gél Good Clean Love zároveň s týmto problémom pomáha a navracia prirodzené pH.

Jemné a šetrné zloženie je vhodné aj pre tehotné ženy a kojacie matky. Nemá vplyv na plodnosť, a tak sa ho nemusíte vzdávať, ani keď sa snažíte o dieťatko. Bezpečný pri použití v kombinácii s kondómom a erotickými pomôckami. Schne bez lepivého pocitu. Pre jeho znovuaktivovanie postačí pár kvapiek vody. 

Prečo si zamilujete prírodné lubrikanty od Good Clean Love?
- sú hypoalergénne,
- eliminujú mykózy a zápaly, ktoré vznikli v dôsledku nesprávne zvolenej intímnej hygieny, lubrikačných gélov a podráždením zo sexu,
- sú vhodné pre používanie pri kvasinkových infekciách, aj v tehotenstve, aj pri kojení,
- vyrovnávajú a upravujú pH,
- neobsahujú cukor, lepok a žiadne živočíšne zložky, sú vegánske,
- nezanechávajú mastný olejový filmy ani lepkavý pocit.

 

Zloženie: Purified Water, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Carrageenan, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Calcium Chloride.
* 100% ingrediencií prírodného pôvodu, Vegan & Cruelty Free

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: