Lubrikačný gél proti zápalom a mykózam Almost Naked XXL | Good Clean Love 118 ml

Prirodzená hydratácia a zvlhčenie & zdravé zloženie s protizápalovými a antimykotickými účinkami


  • Na dotaz
20,90 €
Kategória: Intímna starostlivosť
Objem: 118 ml
Položka bola vypredaná...
 

Prírodný lubrikačný gél proti zápalom hydratuje a imituje prirodzené zvlhčenie. Aloe vera a morské riasy (agar) vytvárajú gélovú formulu s úžasne jemnou, hladkou a dlhotrvajúcou lubrikáciou. Táto verzia má príjemnú, veľmi jemnú vôňu vanilky a svieže tóny citrónu. 

Zakladateľka značky Good Clean Love ostala po vyskúšaní mnohých konvenčných lubrikačných gélov na trhu sklamaná zložením plným petrochemikálií, ktoré spôsobujú citlivým ženským aj mužským partiám podráždenie a vytvárajú tak problém s prirodzeným zvlhčením omnoho horší, než je. Rozhodla sa preto vziať riešenie do vlastných rúk a začala vyvíjať produkty s čistým, bezpečným a 100% prírodným zložením. 

Vznik lubrikačných gélov Good Clean Love bol pod dozorom nezávislého výskumu. Cieľom bolo vytvoriť lubrikačný gél, ktorý zložením imituje prirodzenú lubrikáciu tela a naviac dokáže navrátiť prirodzené pH intímnym ženským partiám. Vyrovnáva slané prostredie a obsahuje prospešnú kyselinu mliečnu. Rada žien netuší, že ich pH je vyššie, než by malo byť. Deje sa to v dôsledku rôznych baktérií, viróz alebo nesprávne zvolenou intímnou hygienou. Good Clean Love zároveň upozorňuje, že pokiaľ s používaním tohto gélu pociťujete určitý nekomfort, je to práve v dôsledku vyššieho pH. Toto podráždenie nie je zlé, ale používateľky aspoň zistia, že je potrebné prehodnotiť používanú intímnu hygienu. Lubrikačný gél Good Clean Love zároveň s týmto problémom pomáha a navracia prirodzené pH.

Jemné a šetrné zloženie je vhodné aj pre tehotné ženy a kojacie matky. Nemá vplyv na plodnosť, a tak sa ho nemusíte vzdávať, ani keď sa snažíte o dieťatko. Bezpečný pri použití v kombinácii s kondómom a erotickými pomôckami. Schne bez lepivého pocitu. Pre jeho znovuaktivovanie postačí pár kvapiek vody. 

Prečo si zamilujete prírodné lubrikanty od Good Clean Love?
- sú hypoalergénne,
- eliminujú mykózy a zápaly, ktoré vznikli v dôsledku nesprávne zvolenej intímnej hygieny, lubrikačných gélov a podráždením zo sexu,
- sú vhodné pre používanie pri kvasinkových infekciách, aj v tehotenstve, aj pri kojení,
- vyrovnávajú a upravujú pH,
- neobsahujú cukor, lepok a žiadne živočíšne zložky, sú vegánske,
- nezanechávajú mastný olejový filmy ani lepkavý pocit.

 

Zloženie: aloe barbadensis leaf juice*, xanthan gum, agar, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, natural flavor.
*ingrediencie bio pôvodu

95% ingrendiecií je bio pôvodu, 100% prírodného pôvodu, Vegan & Cruelty Free

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: