Možnosti dopravy a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY:

 

1) Doručenie na adresu v SR alebo ČR prostredníctvom kuriéra

V spolupráci s ďalšími dopravcami Vám ponúkame možnosť nechať si zaslať Vašu objednávku na akúkoľvek adresu v rámci SR alebo ČR. Cena za doručenie balíka kuriérom je:

Slovenská republika: 2,99 € vrátane DPH,

Česká republika: 3,99 € vrátane DPH. 

Dodacia lehota pri doručení kuriérskou službou, je zvyčajne 1 - 2 pracovné dni na adresu v SR, a 2 - 3 pracovné dni na adresu v ČR.

 

2) Odoslanie balíka na výdajne miesto Zásielkovne v SR alebo ČR

Vyberte si niektorú z veľkého množstva výdajných miest po celom Slovensku a Českej republike a svoju objednávku si vyzdvihnite v čase, ktorý Vám vyhovuje. Všetky výdajne miesta nájdete tu. Cena za doručenie balíka na výdajne miesto je:

Slovenská republika: 1,99 € vrátane DPH,

Česká republika: 2,99 € vrátane DPH.

Dodacia lehota je zvyčajne 1 - 3 pracovné dni.  

 

3) Odoslanie balíka v rámci SR alebo zahraničia prostredníctvom Slovenskej pošty 

Slovenská republika: 3,99 € vrátane DPH. Hoci táto možnosť nie je momentálne pri dokončení objednávky aktívna, kontaktujte nás emailom (info@biotiful.sk) a po dohode vám balíček zašleme poštou.  

Ostatné krajiny: Kontaktujte nás a po vzájomnej dohode je možné odoslanie balíčka do akejkoľvek krajiny sveta. 

Dodacia lehota v rámci Slovenska trvá poštou zvyčajne 2 - 4 pracovné dni.  

 

 

MOŽNOSTI PLATBY:

1) Platba na dobierku pri prevzatí tovaru

Za tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Kupujúci za tovar zaplatí až pri prevzatí tovaru oproti príjmovému pokladničnému dokladu. Poplatok za dobierku pri doručení kuriérom na zadanú adresu alebo pri prevzatí tovaru na niektorej pobočke Zásielkovne v ČR a SR je vo výške 1,00 €. Táto možnosť nie je k dispozícii pri zasielaní balíčka prostredníctvom Slovenskej pošty. 


2) Platba kartou online alebo prostredníctvom platobnej brány GoPay

Stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky GoPay pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne už v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

 

3) Platba vopred prevodom

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad. Pri platbe prevodom vopred môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby. Je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

Bankové spojenie: Tatra banka
IBAN: SK36 1100 0000 0029 2690 9575
SWIFT: TATRSKBX