Éterický olej Zimné kúzlo | Saloos

Zmes prírodných éterických olejov s vôňou Vianoc a ihličia


  • Vypredané
3,20 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vonná kompozícia z čistých, 100% prírodných éterických olejov v popredí ktorých vystupuje najmä vôňa ihličnatých stromov ako jedľa, smrek a borovica. Esencia "Zimné kúzlo" vás prenesie do ďalekej zasneženej krajiny, tajomného čarovného lesa, ktorý vonia po ihličí, snehu a mrazivej čistote. 

Esenciálne oleje v tejto zmesi pôsobia zároveň priaznivo pri nádche, prechladnutí a problémoch s dýchacími cestami. Pomáhajú pri únave, po ťažkom dni a povzbudzujú. Zároveň pomôžu upokojiť sa, lepšie sa sústrediť a koncentrovať. 

 

Použitie: Do aromalampy alebo vonného difúzera cca 3-8 kvapiek, do kúpeľa 3-10 kvapiek, sauny 10-20 kvapiek. Môžete ho nakvapkať aj na vonné predmety na to určené - kamienky, keramické misky, vankúše a pod. Vhodný aj na masáže v zmesi základných rastlinných olejov, avšak nikdy ho nepoužívajte na pokožku v nezriedenom stave. 

 

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: zmes 100% prírodných éterických olejov jedľa, smrek, borovica. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.