Akcia

Éterický olej Tea tree | Saloos Odporúčaná spotreba do 03/2023

Silne antiseptický olej s pikantnou, horkou, povzbudzujúcou vôňou

  • 3,70 € 0,80 € –22 %
  • Skladom
2,90 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
 

Tea Tree olej sa získava z čajovníkového stromu, ktorý rastie v Austrálii. Je to najpoužívanejšie prírodné antiseptikum, ktoré sa na kožu aplikuje aj neriedené. Používa sa na dezinfenciu a ošetrenie rán, akné, poranení v dutine ústnej, oparov, hemoroidov, uštipnutie hmyzom. Tea Tree alebo čajovníkový olej má ďalej antibakteriálne, antiseptické, virostatické a antivírové účinky. Pôsobí tiež proti kvasinkám, antimykoticky, fungicínde, antiparaziticky a ako repelent. Výborne dezinfikuje, tíši bolesť a zmierňuje svrbenie.

Vôňa: Silná, pikantná, teplá
Krajina pôvodu: Austrália
Spôsob získavania: Destilácia vodnou parou

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej tea tree (Melaleuca Alternifolia Oil)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.