Éterický olej Materina dúška | Saloos

1558
Neohodnotené

Svieža a silná korenistá bylinná vôňa


  • Skladom
3,80 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 5 ml
 

Intenzívne a veľmi upokojujúco voňajúci bylinkový esenciálny olej z materinej dúšky zmierňuje únavu, bolesti hlavy a depresie. Posilňuje a ukľudňuje nervy, rozptyľuje smútok a melanchóliu. Má sedatívne účinky a preto je v aromaterapii obľúbený pri nespavosti. Pár kvapiek do kúpeľa sa využíva pri reumatizme a hojení hnisavých rán. Má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Všeobecne sa tento éterický olej doporučuje používať v nízkej koncentrácii, pretože jeho vôňa je veľmi intenzívna.

Vôňa: silná, trpká, korenistá s drevitým nádychom
Krajina pôvodu: Európa
Spôsob získavania: Destilácia vodnou parou z vňate rastliny

 

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej z materinej dúšky (Thymus Serpyllum Oil)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.