Éterický olej Mäta kučeravá | Saloos

Jemná, osviežujúca, sladká mätová vôňa 


  • Skladom
3,10 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
 

Esenciálny olej z mäty kučeravej, nazývaný aj spearmintový, je jemnejšou a sladšou verziou oleja z mäty piepornej. V aromaterapii je veľmi obľúbená pri dýchacích problémoch, chrípke, prechladnutí a tiež nevoľnosti. Podporuje našu koncentráciu, má priaznivé účinky pri bolesti hlavy a migréne, je antiseptický, dezinfikuje vzduch. Pre svoje osviežujúce a povzbudzujúce účinky je v aromaterapii tiež využívaný pri psychickom vyčerpaní, únave, navodzuje dobrú náladu, celkovo posilňuje a zároveň ukľudňuje. Pôsobí tiež ako repelent. 

Vôňa: jemne sladká mätová
Krajina pôvodu: India
Spôsob získavania: Destilácia vodnou parou z vňate rastliny

 

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej z mäty kučeravej (Mentha Spicata Oil) 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.