Éterický olej Mandarínka | Saloos

Typická svieža, sladká vôňa mandarínky


  • Vypredané
3,10 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
Položka bola vypredaná...
 

Mandarínkový esenciálny olej je pre svoje osviežujúce účinky v aromaterapii využívaný pri psychickej námahe, podráždenosti, únave, navodzuje dobrú náladu a podporuje psychickú stimuláciu. Je to veľmi optimistická vôňa. U detí znižuje hyperaktivitu, na pokožku pôsobí antisepticky. 

Vôňa: Osviežujúco sladká, ovocná
Krajina pôvodu: Brazília
Spôsob získavania: Lisovanie za studena

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej mandarínka (Citrus Reticulata Peel Oil)

Upozornenie: Tento esenciálny olej môže zvyšovať fotosenzitivitu a zapríčiniť svetlé škvrny na pokožke. 12 hodín po použití oleja pokožku nevystavujte priamemu slnku ani soláriu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.