❣️❣️❣️ Vyber si darček - akýkoľvek produkt od značky Saloos a napíš mi ho do poznámky k objednávke nad 50€. (Platí pre produkty skladom a do vyčerpania zásob)
Akcia

Éterický olej Fenikel | Saloos Odporúčaná spotreba do 31.3.2021

Sladká feniklová vôňa s korenistým nádychom

  • 2,90 € 1,40 € –48 %
  • Skladom
1,50 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
 

Esenciálny feniklový olej je známy predovšetkým tým, že pomáha pri brušných a žalúdočných problémoch. Odporúča sa pridať pár kvapiek do základného telového oleja alebo krému a krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek nanášať na pokožku v oblasti žalúdka. Pri inhalovaní pomáha tiež pri nauzei (nevoľnosti). Je estrogénne aktívny, preto sa často využíva pri nerovnováhe hormonálnej činnosti (nepravidelná menštruácia, klimaktérium, migrény hormonálného pôvodu). Feniklová silica má repelentný účinok, odpudzuje hmyz a kliešte.

Vôňa: sladká feniklová vôňa podobná anízu, mierne korenistá
Krajina pôvodu: Maďarsko
Spôsob získavania: Destilácia vodnou parou z plodov 

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej Fenikel (Foeniculum Vulgare Var. Dulce Oil)

 

Upozornenie: Nepoužívajte neriedené na kožu a počas tehotenstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.