Éterický olej Citrón | Saloos

Čerstvá, povzbudzujúca vôňa citrónu


  • Skladom
2,30 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
 

Esenciálny olej z citrónovej kôry je pre svoje osviežujúce účinky je veľmi vhodný pri duševnej námahe, účinný pri bolestiach hlavy, infekcii dýchacích ciest, povzbudzuje trávenie a priaznivo pôsobí na pleť s rozšírenými žilkami, má bieliace účinky.

Vôňa: Ľahká, svieža citrónová
Krajina pôvodu: Taliansko
Spôsob získavania: Lisovanie za studena

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej z citróna (Citrus Limon Peel Oil)

Upozornenie: Tento esenciálny olej môže zvyšovať fotosenzitivitu a zapríčiniť svetlé škvrny na pokožke. 12 hodín po použití oleja pokožku nevystavujte priamemu slnku ani soláriu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.