Akcia

Éterický olej Červený pomaranč | Saloos Odporúčaná spotreba do 31.10.2020

Veselá, ovocná a osviežujúca vôňa

  • 2,70 € 1 € –37 %
  • Skladom
1,70 €
Kategória: Éterické oleje
Objem: 10 ml
 

Esenciálny olej z kôry červeného pomaranča je pre svoje osviežujúce účinky tým najlepším pre dodanie energie a navodenie pocitu dobrej nálady. Jeho vôňa je sladká, ľahko korenistá, harmonizuje psychiku, silne osviežuje a bojuje proti únave. 

Vôňa: Sladká, teplá, ovocná citrusová
Krajina pôvodu: Taliansko
Spôsob získavania: Lisovanie za studena

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriu nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov. 

 

Zloženie: 100% prírodný éterický olej z červeného pomaranča (Citrus Sinensis Peel Oil)

Upozornenie: Tento esenciálny olej môže zvyšovať fotosenzitivitu a zapríčiniť svetlé škvrny na pokožke. 12 hodín po použití oleja pokožku nevystavujte priamemu slnku ani soláriu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.