Tip

Zlupovacia pleťová-maska pre T-zónu | Kvitok

Prírodná čierna zlupovacia maska s aktívným uhlím pomáha v boji s nadbytočným mazom aj čiernými bodkami


  • Vypredané
7,90 €
Kategória: Čistenie pleti
Obsah: 10 g
Položka bola vypredaná...
 

Zlupovacia čistiaca maska s čiernym uhlím a morskými riasami je určená pre problematickú pleť pre použitie najmä v oblasti tzv. T-zóny (t.j. čelo, nos a brada), kde dochádza k najvýraznejšej tvorbe mazu. Hĺbkovo, avšak jemne a šetrne prečistí póry, napomáha detoxikácii pleti a jemne odstraňuje nadbytočný maz. Výrazne tak pomáha redukovať výskyt čiernych bodiek, upchatých pórov a novo-vznikajúcich vyrážok. Pokožku zanecháva čistú, jemnú a príjemne zmatnenú. 

Aktívne čierne uhlie je kľúčovou zložkou pre dôkladné prečistenie pleti, podporuje hojenie zápalov, zmierňuje akné. Vďaka svojim excelentným adsorpčným vlastnostiam na seba dokáže naviazať veľké množstvo nečistôt – je to silný detoxikátor už v malom množstve. Aktívne uhlie v tejto maske je získavané kalcináciou kokosových šupiek, čím vzniká uhlie s veľmi jemnými pórmi, ktoré umožňujú ešte účinnejšiu adsorpciu nečistôt na povrch. Morské riasy pokožku hydratujú a tonizujú, zmierňujú zápaly a zanechávajú pleť hladkú a hodvábne jemnú.

 

Použitie: V miske, najlepšie sklenenej, zmiešajte malú 1 kávovú lyžičku prášku Zlupovacej masky s 1 až 1 a pol čajovej lyžičky teplej vody. Pre ešte lepší čistiaci a antibakteriálny účinok masku zmiešajte s bylinkovou kvetovou vodou Tea Tree (čajovník), Hamamel alebo Mäta. Dobre vymiešajte na hustejšiu pastu, naneste v hrubšej vrstve na oblasť T-zóny (čelo, nos brada) a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Keď pocítite, že maska uschla (prestane byť na dotyk lepkavá), uvoľnite okraje masky a jemne ju odlúpnite. Dočistite odličovacím tampónom a naneste pleťovú/kvetovú vodu a hydratačný krém alebo sérum. Odporúčame používať 1-2 krát týždenne.

 

Obsah zložiek rastlinného pôvodu: 100%. Vegan.

Zloženie: Diatomaceous Earth (kremelina), Activated Charcoal (aktívne čierne uhlie), Algin (extrakt hnedých rias), Calcium Sulfate Hydrate (sadrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát)

 

Tip pre uskladnenie: Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Zabráňte kontaktu so vzdušnou vlhkosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: