Tip

Set prírodných parfémov Single Note | Balm Balm

  • 1 z 3

Dúhová sada čistých vôní prírody v biokvalite, originálny darček!


  • Na dotaz
20,90 €
Kategória: Bio parfémy
Objem: 5 x 5 ml
Položka bola vypredaná...
 

Parfémy Balm Balm Single Note100% bio (organického) pôvodu a 100% prírodné parfémové vody s jediným vonným tónom. Skladajú sa teda z jedného špeciálne vybraného éterického oleja a čistého obilného alkoholu v biokvalite, vďaka čomu je ich vôňa jasná, čistá a osobitá. Každá parfémová voda Single Note má svoj vlastný charakter, môžete ju používať samotnú, alebo v kombinácii s akoukoľvek ďalšou parfémovou vodou z tejto rady. Vytvoríte si tak vlastnú originálnu vôňu, prípadne ju môžete obmieňať podľa nálady.

Set luxusne zabalených prírodných parfémov sa výborne hodí ako darček, alebo na otestovanie pred kúpou plného balenia. Päť fľaštičiek v sebe jednotlivo ukrýva nádherné vône mandarínky, bergamotu, levandule, ylang ylang a pelargónie (rose geránium)

Každá fľaštička obsahuje 5 ml prvotriedneho bio parfému, ktoré môžete medzi sebou ľubovoľne hravo kombinovať a vynájsť si tak svoj vlastný jedinečný parfém! Alebo sa nechajte inšpirovať a vyskúšajte osvedčené obľúbené kombinácie parfémov Balm Balm:

Romantická: Rose Geranium + Mandarínka
Nevinná: Levanduľa + Mandarínka + Bergamot
Sexy: Ylang Ylang + Rose Geranium
Veselá: Bergamot + Mandarínka
Ženská: Rose Geranium + Levanduľa

Parfémy sú balené do obalov ocenených certitikátom FSC, ktoré pochádzajú z šetrne obhospodárovaných lesov a certifikátom „uhlíkovo neutrálne“ (nezanechávajú uhlíkovou stopu).

 

Zloženie:
Single Note Bergamot Eau de Parfum: plod bergamotu (Citrus Aurantium Bergamia), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite
Single Note Mandarin Eau de Parfum: kôra mandarínky (Citrus Nobilis), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite
Single Note Ylang Ylang Eau de Parfum: kvet ylang ylang (Cananga Odorata), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite
Single Note Lavender Eau de Parfum: kvet levandule (Lavendula Angustifolia), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite
Single Note Rose Geranium Eau de Parfum: kvet pelargónie / rose geránium (Pelargonium Graveolens Roseum), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite

Objem balenia: 5 x 5 ml

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DH Avatar autora | 17.8.2018
perfektný darček!