Prírodný parfém Single Note Ylang Ylang | Balm Balm

  • 1 z 2

Zmyselná exotická kvetinová vôňa v biokvalite


  • Na dotaz
31,90 €
Kategória: Bio parfémy
Objem: 33 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vášnivá, zmyselná a tajomná prírodná vôňa Single Note Ylang Ylang zosobňuje čistú prirodzenú esenciu exotických kvetov Ylang Ylang. Veselá, hrejivá vôňa vyvoláva pocity šťastia a eufórie, pôsobí afrodiziakálne a uvoľňujúco.

Táto intenzívna vôňa sa vhodne dopĺňa a kombinuje napríklad s vôňou Mandarin alebo Bergamot.

 

Parfémy Balm Balm Single Note100% prírodné bio parfémové vody s jediným vonným tónom. Skladajú sa teda z jedného špeciálne vybraného éterického oleja a čistého obilného alkoholu v biokvalite, vďaka čomu je ich vôňa jasná, čistá a osobitá. Každá parfémová voda Single Note má svoj vlastný charakter, môžete ju používať samotnú, alebo v kombinácii s akoukoľvek ďalšou parfémovou vodou z tejto rady. Vytvoríte si tak vlastnú originálnu vôňu, prípadne ju môžete obmieňať podľa nálady.

Odporúčame vyskúšať aj Set prírodných parfémov Single Note, ktorý sa výborne hodí ako darček, alebo na otestovanie pred kúpou plného balenia. Päť fľaštičiek v sebe jednotlivo ukrýva nádherné vône mandarínky, bergamotu, levandule, ylang ylang a pelargónie, ktoré môžete medzi sebou ľubovoľne hravo kombinovať a vynájsť si tak svoj vlastný jedinečný parfém! 

Parfémy Balm Balm sú balené do obalov ocenených certitikátom FSC, ktoré pochádzajú z šetrne obhospodarovaných lesov a certifikátom „uhlíkovo neutrálne“ (nezanechávajú uhlíkovou stopu).

 

Zloženie: kvet ylang ylang (Cananga Odorata), 100% prírodný obilný alkohol v biokvalite

Objem balenia: 33 ml

Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: