Bio parfém Two Entities 50 ml | Walden

  • 1 z 2

100% prírodná luxusná vôňa, Eau de Parfum


  • Na dotaz
69,90 €
Kategória: Bio parfémy
Objem: 50 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vôňa parfému "Two Entities" zosobňuje bohatú esenciu kytice kvetov z divých ruží, doplnenú o zmyselný jazmín, nad ktorou sa vznáša citrusový základ z bergamotu, mandarínky a sladkého pomaranča. Teplá a zmyselná kvetinová vôňa, v ktorej víťazí divoká ruža. 

 

Vonné tóny 
Hlava: sladký pomaranč, mandarínka, bergamot
Srdce: ruža Rose de Mai, jazmín
Základ: kosatce

 

Luxusné parfémy Walden sú vyrábané z tých najkvalitnejších 100% prírodných vôní absolue, živíc a éterických olejov na svete. Pomenované boli  po vplyvnej novele "Walden" od Henryho Davida Thoreaua. Kniha, ktorá predstavuje čiastočne meditáciu, čiastočne príručku pre jednoduchý život v prostredí čistej prírody, už inšpirovala veľký počet čitateľov. Parfémy Walden sa pýšia tým, že môžu kráčať v ich stopách.  So svojou ponukou prírodných alternatív k masovo vyrábaným vôňam, ktoré vznikajú v priemyselných procesoch a sú propagované celebritami, sa parfémy Walden hrdo vracajú k starým zlatým časom pravého voňavkárstva, kedy boli vône vyrábané ručne, v malom množstve a iba z prírodných ingrediencií najvyššej kvality.

 

Zloženie: Alcohol (grain ethanol), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Nobilis Oil, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Oil, Rosa Centifolia Flower Absolute, Jasminum Sambac Flower Absolute, Orris Concrete Butter / 100% zložiek prírodného pôvodu, v biokvalite.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: