Bio parfém Castles in the Air 15 ml | Walden

  • 1 z 2

100% prírodná luxusná vôňa, Eau de Parfum


  • Na dotaz
20,90 €
Kategória: Bio parfémy
Objem: 15 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vôňa parfému "Castles in the Air" predstaví v prvotnom okamihu citrusovo sviežu, omamnú vôňu bergamotu, citrónu a mandarínky, s neskorším náznakom exotických kvetov vrátane ylang ylang. Jej zakončenie tvoria upokojujúce tóny levandule a rozmarínu. 

 

Vonné tóny 
Hlava: bergamot, citrón, petitgrain
Srdce: kosatec, ylang ylang, champaca
Základ: levanduľa, rozmarín

 

Luxusné parfémy Walden sú vyrábané z tých najkvalitnejších 100% prírodných vôní absolue, živíc a éterických olejov na svete. Pomenované boli  po vplyvnej novele "Walden" od Henryho Davida Thoreaua. Kniha, ktorá predstavuje čiastočne meditáciu, čiastočne príručku pre jednoduchý život v prostredí čistej prírody, už inšpirovala veľký počet čitateľov. Parfémy Walden sa pýšia tým, že môžu kráčať v ich stopách.  So svojou ponukou prírodných alternatív k masovo vyrábaným vôňam, ktoré vznikajú v priemyselných procesoch a sú propagované celebritami, sa parfémy Walden hrdo vracajú k starým zlatým časom pravého voňavkárstva, kedy boli vône vyrábané ručne, v malom množstve a iba z prírodných ingrediencií najvyššej kvality.

 

Zloženie: Alcohol (grain ethanol), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Limon Peel, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Reticulate Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Oil / 100% zložiek prírodného pôvodu, v biokvalite.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: