Bio parfém A Little Star-Dust 50 ml | Walden

  • 1 z 2

100% prírodná luxusná vôňa, Eau de Parfum


  • Na dotaz
46,90 €
Kategória: Bio parfémy
Objem: 50 ml
Položka bola vypredaná...
 

Vôňa parfému "A Little Star-Dust" vás zahalí do luxusných kvetinových tónov kosatcov, jazmínu a ylang ylang, ktoré sú doplnené o náznaky amyrisu a exotickej vône fazuliek tonka. Je to vôňa kvetinová, mäkká, ale zároveň s určitou hĺbkou, ktorú jej dodáva esencia kávy a labdanum - cistus krétsky, známy aj ako skalná ruža.

 

Vonné tóny 
Hlava: kosatec (iris), káva
Srdce: jazmín, ylang ylang
Základ: amyris, labdanum, vanilka, fazuľa tonka

 

Luxusné parfémy Walden sú vyrábané z tých najkvalitnejších 100% prírodných vôní absolue, živíc a éterických olejov na svete. Pomenované boli  po vplyvnej novele "Walden" od Henryho Davida Thoreaua. Kniha, ktorá predstavuje čiastočne meditáciu, čiastočne príručku pre jednoduchý život v prostredí čistej prírody, už inšpirovala veľký počet čitateľov. Parfémy Walden sa pýšia tým, že môžu kráčať v ich stopách.  So svojou ponukou prírodných alternatív k masovo vyrábaným vôňam, ktoré vznikajú v priemyselných procesoch a sú propagované celebritami, sa parfémy Walden hrdo vracajú k starým zlatým časom pravého voňavkárstva, kedy boli vône vyrábané ručne, v malom množstve a iba z prírodných ingrediencií najvyššej kvality.

 

Zloženie: Alcohol (grain ethanol), Cananga Odorata Flower Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Orris Concrete Butter, Coffea Arabica Seed Oil, Citrus Ladaniferus Absolute, Vanilla Planifolia Absolute, Jasminum Sambac Flower Absolute, Dipteryx Odorata Bean Absolute / 100% zložiek prírodného pôvodu, v biokvalite.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame súbory cookies za účelom zvyšovania kvality služieb a našej ponuky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.