Bio lak na nechty - Spevňovač | Logona

  • 1 z 2

Prvý lak na svete so skutočne 100% prírodným zložením a bio certifikátmi


  • Vypredané
10,90 €
Kategória: Bio laky na nechty
Objem: 4 ml
Položka bola vypredaná...
 

Priehľadný bio lak na nechty od Logona s naozaj prevratným zložením a dvoma certifikátmi prírodnej kozmetiky (BDIH a Natrue). Zloženie je na báze iba štyroch prírodných zložiek, a to vody, alkoholu, šelaku a glycerínu. 

Tento lak je po nanesení úplne bezfarebný, priehľadný, vytvára vysoko lesklý povrch a má široké využitie. Môžete ho používať ako podlak, či vrchný lak, ktorý tak chráni farebný lak, spevňuje ho a vydrží vďaka nemu dlhšie neporušený. Samostatne nanesený v jednej alebo dvoch vrstvách vytvára upravený, ale veľmi prirodzený vzhľad nechtov. 

Malý, ale široký praktický štetček rovnomerne distribuuje lak na povrchu nechtov. Pre dokonalý efekt ho nechajte zaschnúť 5-10 minút. Ak si želáte výraznejší lesk, nanestne po 10 minútach aj druhú vrstvu. 

 

Tip: Pre rýchle a dokonalé odstránenie zvyškov bio lakov z nechtov Logona vyvinula aj unikátny prírodný odlakovač na nechty

 

Žiaden 5-free či 10-free, ale skutočne lak na nechty s čisto prírodným zložením. Neobsahuje žiadne karcinogénne látky, formaldehyd, toluén, dibutylftalát DBP ani iné ftaláty, formaldehyd živice, xylén a podobne, ani syntetické rozpúšťadlá.

Všetky produkty Logona spĺňajú prísne kritériá BDIH certifikátu pre 100% prírodnú kozmetiku, neobsahujú žiadne syntetické farbivá, parfémy, konzervačné látky, nie sú testované na zvieratách a neobsahujú suroviny z mŕtvych zvierat, neobsahujú minerálne oleje a iné produkty petrochemického pôvodu, sú dermatologicky testované na znášanlivosť a účinnosť.

 

Zloženie: Alcohol denat.*, Shellac, Aqua, Glycerin (* z biopoľnohospodárstva)

Zloženie je 100% prírodného pôvodu, má certifikát prírodnej kozmetiky BDIH, Natrue, netestované na zvieratách.

 

Prečítajte si recenziu: Bio laky na nechty, prírodné a certifikované od Logona a dozviete sa aj, prečo je dobré vyhýbať sa bežným lakom na nechty. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: